AEnB2UraK7KV2HPjfWHgYbed5L7ZHXr7sYXQYCxd

Ülkenize veya istediğiniz ülkeye

Çin'den    

Ürün İthalatı

Çin en büyük ihracatçı ülke olarak, Amerika'dan sonra dünyanın en büyük ikinci ekonomisi konumunda yer almaktadır. Öyle ki 2019 sonu itibarıyle sadece Türkiye'ye olan ihracatı 18.5 milyar dolar olarak belirlenmiş.

Yüksek üretim hacmı, üretimin her kategorisinde ürün çeşitliği ve farklı menşeyli ürünlere kıyasla uygun fiyatları nedeni ile, Çin, pek çok alanda, bir çok ülke açısından, son zamanların bir numaralı ithalat kaynağı haline gelmiştir.

Yinede ithal etmek için çinde güvenilir üretici ve kaliteli ürün bulmak o kadar da kolay bir iş değildir. GöçTürk, bilgi ve işbirlikçilerine güvenerek sizi sermayenizi riske atmaktan ve zamanınızı boşa harcamaktan kurtarıyor. Saha araştırmasından başlayıp, fiyat teklifi, sipariş kaydı, izinlerin ve gerekli evrakların temini, lojistik hizmeti ve arzu ettiğiniz (kendi ülkeniz yada müşterinizin ülkesinde bulunan) limana kadar nakliyatını yani Çin'den mal ithal etmenin tüm adımlarını üstleniyor.

Çin'den ürün ithalatında

GöçTürk'ün Rolü

GöçTurk, Zhuhai ve Hangzhou'da iki ofisi bulunmasının yanı sıra Dinawi Hong Kong ve Alibaba'nın Türkiye'deki partner ofisi olarak da faaliyet gösteren, Türkiye'nin en deneyimli Çin ithalat şirketi ile işbirliği yaparak, istediğiniz ürünü, en hızlı şekilde güvenilir ve kaliteli üreticiden temin edebilir ve sipariş kaydından başlayarak, deniz/ hava yolu nakliyatına kadar tüm prosedürleri üstlenebilir.

Talep edilmesi halinde konşimento, cheklist, proforma vb. gerekli evrakların yanı sıra CE, ROHS, SGS, EMS, FCC gibi kalite standartlarına ilişkin belgeler de temin edebilir.

 

Ayrıca ürünler için uluslararası bir pazarınız varsa, ülkenizin gümrüğü ile uğraşmadan GöçTürk yardımıyla ürünü direkt Çin'den istediğiniz ülkeye gönderebilirsiniz. Bu yöntem, özellikle ülkenizin gümrük ithalat yasağı listesinde bulunan, ancak yine de başka ülkelerde alıcı bulmayı başardığınız mallar için güzel bir yöntemdir.

 

Çin menşeyli bir çok ürünün, sizin tarafınızdan Türkiye'de üretilebileceğini bilmenizde fayda var. Türkiye'de şirket/üretim hattı kurmadan, istediğiniz ürünü, kendi markanızın adı altında Türkiye'de üretebilir ve kendi ülkenize ithal edebilirsiniz hatta dilerseniz Türkiye'den direkt müşterinizin bulunduğu ülkeye ihraç edebilirsiniz. Böylelikle Çin ithalatına göre yüksek maliyetli nakliyat masraflarından tasarruf edebilir ve aynı zamanda KENDİ ürününüzü, KENDİ marka adı altında, daha kısa sürede elde edebileceksiniz, hem de üretimhane kurmadan yada hatta fiziki olarak üretim aşamasında Türkiye'de bulunmadan. Detayları incelemk için buraya tıklayın.

SÜREÇ

NASIL İŞLİYOR

*Detaylar için her kareye tıklayın

Businesswoman on Phone

        GÖÇTÜRK'LE

      İLK GÖRÜŞME ...

GöçTürk, formu inceleyerek geri dönüş sağlayıp temin ve ihracatı hakkında bilgilendirme yapar ve izlenecek yol hakkında konuşulur.

Counting Boxes

                            TESLİMAT

Müşteri veya sizin bulunduğunuz ülkeye teslim etmek üzere nakliyat yapılır.

Pile of Boxes

  TEMİN VE İHRACATA  HAZIRLIK ...

Ürün temini sağlanır ve Paketleme, Sigorta, Proforma gibi ihracat için hazırlıklar yapılır.

Handshake 1

 ANLAŞMA     

VE SİPARİŞ ...

Piyasadaki mevcut ürünler araştırılır ve fiyat teklifi hazırlanır.

Anlaşmadan sonra sipariş kaydı gerçekleşir.

Laptop Work

                           ÜRÜN

İTHALAT TALEBİ ...

Yatırımcı hangi kategoride, ne tarz ürünlerin ithalatını arzu eder, zaman ve bütçe aralığı, istekleri ve önem verdiği noktaları, form üzerinden GöçTürk'e iletir.

Beauty Products

Türkiye'den ürün ithalatı

Ülkenize veya

istediğiniz ülkeye